Afscheid pastoor A. van der Meijden

 

Na 26 jaar zijn beste krachten gegeven te hebben aan parochie St. Willibrord in Mill en de fusie Parochie De Goede Herder, mag pastoor Ad van der Meijden gaan genieten van zijn welverdiende rust in zijn nieuwe appartement, niet ver van de pastorie in Mill.

Op zondag 5 september werd officiel afscheid van hem genomen in de parochiekerk in Mill tijdens een H. Mis, waarin hij geassisteerd werd door vicaris-generaal Theo lamers, em.deken Henk Janssen, pastoor James en pastor Bas van Dijk.

Na de dienst werd hij toegesproken door Theo Bens, vice-voorzitter van het Parochiebestuur en Frank van Lith, voorzitter van de Locatieraad Mill. In de pastorietuin werd op informele wijze door parochianen afscheid van hem genomen.
(U kunt op een foto klikken, dan wordt ze vergroot)