Nieuwe pastoor

 

De Bisschop van ‘s-Hertogenbosch heeft met ingang van 1 augustus benoemd tot pastoor van Parochie De Goede Herder pastoor James Gerald Joseph. Pastoor James is geboren in India en heeft daar ook de priesteropleiding gevolgd. Twaalf jaar geleden is hij naar Nederland gekomen. De afgelopen 10 jaar is hij als pastor werkzaam geweest in Vught en omgeving. Hij vindt het prettig om aangesproken te worden met: pastoor James.

Op donderdag 29 juli heeft pastoor James zijn intrek genomen in de pastorie in Mill.

Op 3 oktober werd hij officieel geïnstalleerd als pastoor door vicaris generaal Th. Lamers. Hieronder ziet u foto's van deze installatie.

Klik op onderstaande Youtube pijl en u komt bij een interview met de nieuwe pastoor uitgezonden door
de LOM. Hiernaast staat de film over de installatie van pastoor James, met dank aan de LOM.

Klik op een foto om deze te vergroten.